Ludzie listy piszą… Platformy mailingowe dla organizacji pozarządowych. Infografika.

Przykładowe programy do tworzenia kampanii mailingowych

Platformy do kampanii mailingowych do jedne z najlepszych narzędzi, które możemy użyć aby trafić do naszych odbiorców. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić rozpoczęcie dnia w biurze bez sprawdzenia skrzynki mailowej i przeczytania najbardziej interesujących nas wiadomości. W podobny sposób zaczynają swoją pracę miliony osób na całym świecie. Warto więc wykorzystać ten środek komunikacji do promocji swojej organizacji i jej działań.

Platformy mailingowe w znacznym stopniu ułatwiają nam przeprowadzenie kampanii marketingowych poprzez wiadomości e-mail. Nie musimy się już obawiać, że nasz newsletter trafi do skrzynki do spamem. Zadbają one również o stronę graficzną naszych wiadomości – do wyboru dostaniemy mnóstwo gotowych wzorów maili, które przykują wzrok potencjalnych odbiorców. Dużo łatwiejsza staje się również organizacja kampanii mailingowej, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu kontaktami, czy też możliwości pracy w zespole.

Każdego dnia do skrzynek mailowych trafia setki wiadomości. Spraw, aby newsletter Twojej organizacji najbardziej się wyróżnił!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt@soldevelofoundation.org

Platformy do kampanii mailingowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *