CRM dla organizacji non-profit. Infografika.

CRM dla organizacji non-profit

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Co oprogramowanie typu CRM może zrobić dla Ciebie?

Z każdym rokiem organizacje pozarządowe w Polsce stają się coraz bardziej profesjonalne. Dlatego wiele z nich zaczyna również używać oprogramowania, które dotychczas kojarzyło się wyłącznie ze światem biznesu. CRM, czyli platforma do zarządzania relacjami z klientami całkowicie zmieni sposób, w jaki komunikujecie się ze swoimi darczyńcami.

Dzięki oprogramowaniu typu CRM możemy m.in. tworzyć bazy danych na temat osób, które wspierają naszą organizację. Dlaczego jest to takie ważne? Pozwala to nam poznać ich nieco lepiej, dowiedzieć się o nich kilku wartościowych informacji. Dzięki temu nasze relacje z darczyńcami mogą wejść na zupełnie nowy poziom. Na przykład maile, które wyślemy do nich z prośbą o donację, staną się bardziej osobiste. Będą przemawiały nie do anonimowego odbiorcy, leczy do jednej, konkretnej osoby. Sprawi to, iż darczyńcy poczują większą więź z naszą organizacją, co może także przełożyć się na większą szczodrość.

Fundraising, aby być skuteczny, musi korzystać z jak najlepszych narzędzi marketingowych. Nie bądź w tyle za wielkimi fundacjami i samemu zobacz, co oprogramowanie typu CRM może zrobić dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt@soldevelofoundation.org

CRM dla organizacji non-profit

CRM dla organizacji non-profit

More To Explore

Events & Conferences

75th World Health Assembly: Health for peace

The Seventy-fifth World Health Assembly has officially started! WHO members from all over the world are attending Geneva for this very special meeting, where they

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch