Cztery sposoby tworzenia infografik

4 sposoby tworzenia infografik

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Porównanie platform graficznych do tworzenia infografik

Chcąc jak najlepiej trafić do naszych odbiorców, musimy sprawić, aby materiały przez nas tworzone były zarówno czytelne w odbiorze, jak i cieszyły oko. Obydwa zalecenia najlepiej spełniają infografiki. Oto cztery platformy, które pozwolą waszej organizacji stworzyć materiały edukacyjne na zupełnie nowym poziomie

Infografiki to obecnie jedna z najpopularniejszych metod na przekazywanie treści w internecie. Nic dziwnego – pozwalają szybko zaznajomić się z daną informacją, a na dodatek wyglądają bardzo atrakcyjnie. Organizacje pozarządowe również bez problemu mogą korzystać z tej metody promowania swoich projektów.

Dzięki różnym darmowym platformom graficznym możemy w bardzo prosty sposób sami stworzyć bardzo ładną i efektowną infografikę. Bez pomocy grafika z zewnątrz i dodatkowych kosztów.

Wszystkie nasze infografiki stworzyliśmy dzięki Canva – pora i na was, aby sprawić, by świat polskich organizacji non-profit nabrał nowego blasku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt@soldevelofoundation.org

Oto cztery sposoby tworzenia infografik online.

cztery sposoby tworzenia infografik

More To Explore

Non-profit Case Studies

Amadeus: How Technology Helps Us Travelling

People vector created by pch.vector – www.freepik.com “SolDevelo’s experience and knowledge of web applications is top notch and it will allow us as a company

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch