Dokumenty Google i Ty. Infografika

Dokumenty Google

Share This Post

Jak efektywnie pracować nad tekstem

Dokumenty Google to niezwykle przydatne narzędzie, które na dodatek staje się coraz popularniejsze wśród polskich firm i organizacji. Oto kilka przydatnych funkcji, które ułatwią Państwu pracę nad tekstem.

 

Reklamy online w Google Ads o miesięcznym budżecie 10 tysięcy dolarów, to nie jest jedyna pomoc dla NGO od twórców najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie. W ramach programu Google Dla Organizacji Non-Profit można również otrzymać bezpłatnie pakiet G-Suite, w którym znajdują się Google Dokumenty.

Czy warto przenosić się ze znanego wszystkim Worda lub z jego bezpłatnych odpowiedników? Naszym zdaniem – jak najbardziej. Praca w chmurze oraz szereg przydatnych funkcji, niedostępnych u konkurentów znacznie ułatwia pracę. Obsługa nowego edytora tekstu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy godzina lub dwie, aby w pełni zapoznać się ze wszystkimi podstawowymi możliwościami Google Dokumentów. Zaś po wypróbowaniu kilku nowych funkcji, bardzo szybko zaczniemy się zastanawiać, jak mogliśmy wcześniej bez nich żyć.

Zapraszamy na naszego Facebooka, aby być na bieżąco z naszymi poradami i infografikami!

https://www.facebook.com/soldevelofoundation

Dokumenty Google

More To Explore

brand-personality
Social Media & Marketing

Why do you need brand personality?

You need brand personality. No doubt about it. But what does it actually mean? And how does one achieve it? Well, if you’ve clicked this

canva-create
Web Design

New Canva Features – Canva Create 2022

Canva has announced some exciting news about their features. If you enjoy designing your visual projects, these new options might interest you. We’re introducing the

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch