Jak zarządzać swoim projektem? Infografika

Jak-zarządzać-swoim-projektem---kadr43

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Najpopularniejsze platformy do zarządzania projektami

Wybierzcie dla siebie jedną z platform zarządzania projektami, które sprawią, iż Wasza praca będzie szybsza i bardziej efektywna. Z roku na rok działania prowadzone przez organizacje pozarządowe są coraz większe i bardziej skomplikowane. Dlatego warto wspomóc swoje projekty odpowiednim oprogramowaniem.

Platformy zarządzania projektami przede wszystkim usprawniają komunikację pomiędzy członkami zespołu. Wszyscy wiedzą, co i kiedy muszą zrobić na każdym etapie danego przedsięwzięcia. Ułatwia to w niesamowity prowadzenie projektu oraz oszczędza nam mnóstwo czasu.

Na poniżej grafice macie Państwo do wyboru cztery przykładowe platformy. Każda z nich oferuje darmową wersję dla małych zespołów, czasami również dla średnich. Dzięki temu nadają się idealnie do pracy w większości stowarzyszeń i fundacji w Polsce. Niestety mają jedno ograniczenie – do ich używania potrzebna jest podstawowa znajomość języka angielskiego.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt@soldevelofoundation.org

Jak zarządzać swoim projektem

More To Explore

Events & Conferences

75th World Health Assembly: Health for peace

The Seventy-fifth World Health Assembly has officially started! WHO members from all over the world are attending Geneva for this very special meeting, where they

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch