Ty i Twój newsletter. Jak stworzyć piękny biuletyn

Newsletter - kadr43

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dzięki tym kilku, bardzo prostym i krótkim zasadom projektowania, będziecie Państwo mogli stworzyć jeszcze lepszy newsletter.
Newsletter to bardzo efektywna metoda reklamowania swojej działalności dla organizacji non-profit. Marketing e-mailowy należy do jednych z najtańszych form reklamy i jest bardzo łatwy do zorganizowania. W internecie możecie Państwo odnaleźć wiele platform i aplikacji, które ułatwiają wysyłanie newsletterów. 

Według badań, marketing e-mailowy oferuje lepsze rezultaty niż kampanie prowadzone w social media. Dzięki newsletterom jesteście Państwo w stanie w skuteczny sposób promować swoją markę, jak i też poinformować odbiorców o najnowszych działaniach organizacji. Warto, aby jak najwięcej osób wiedziało o sukcesach, działających projektach czy planach na przyszłość Państwa stowarzyszenia. Jednak aby te treści mogły się do nich przebić, warto zadbać o stronę wizualną newslettera. Dlatego przedstawiamy kilka prostych działań, dzięki którym Państwa biuletyn nabierze nowego światła.

Zapraszamy na naszego Facebooka, aby być na bieżąco z naszymi poradami i infografikami!

https://www.facebook.com/soldevelofoundation

Jak stworzyć newsletter

More To Explore

Non-profit Case Studies

Amadeus: How Technology Helps Us Travelling

People vector created by pch.vector – www.freepik.com “SolDevelo’s experience and knowledge of web applications is top notch and it will allow us as a company

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch