Ty i Twój newsletter. Jak stworzyć piękny biuletyn

Newsletter - kadr43

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dzięki tym kilku, bardzo prostym i krótkim zasadom projektowania, będziecie Państwo mogli stworzyć jeszcze lepszy newsletter.
Newsletter to bardzo efektywna metoda reklamowania swojej działalności dla organizacji non-profit. Marketing e-mailowy należy do jednych z najtańszych form reklamy i jest bardzo łatwy do zorganizowania. W internecie możecie Państwo odnaleźć wiele platform i aplikacji, które ułatwiają wysyłanie newsletterów. 

Według badań, marketing e-mailowy oferuje lepsze rezultaty niż kampanie prowadzone w social media. Dzięki newsletterom jesteście Państwo w stanie w skuteczny sposób promować swoją markę, jak i też poinformować odbiorców o najnowszych działaniach organizacji. Warto, aby jak najwięcej osób wiedziało o sukcesach, działających projektach czy planach na przyszłość Państwa stowarzyszenia. Jednak aby te treści mogły się do nich przebić, warto zadbać o stronę wizualną newslettera. Dlatego przedstawiamy kilka prostych działań, dzięki którym Państwa biuletyn nabierze nowego światła.

Zapraszamy na naszego Facebooka, aby być na bieżąco z naszymi poradami i infografikami!

https://www.facebook.com/soldevelofoundation

Jak stworzyć newsletter

More To Explore

Events & Conferences

75th World Health Assembly: Health for peace

The Seventy-fifth World Health Assembly has officially started! WHO members from all over the world are attending Geneva for this very special meeting, where they

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch