Zdjęcia stockowe dla Twojej organizacji.

Zdjęcia stockowe dla twojej organizacji

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Panorama gór, bukiet róż, uśmiech dziecka – nigdy nie wiadomo, jakiego zdjęcia będziemy potrzebować w danej chwili. Oto lista stron, które oferują zdjęcia za darmo dla waszej organizacji.

 

Artykuły na stronie internetowej, posty na Facebooku, materiały promujące naszą działalność – współczesne organizacje pozarządowe tworzą dziś niesamowitą ilość treści. Lub też, jak to popularnie się dzisiaj mówi: “kontentu”. Jednak suchy tekst raczej nie będzie miał siły przebicia. W szczególności w gąszczu setek komunikatów reklamowych, które zalewają nas z każdej możliwej przestrzeni. Dlatego warto uzbroić nasz przekaz w dobrą oprawę graficzną, która w naturalny sposób sprawi, iż wzrok odbiorców będzie się kierować w naszą stronę. Aby to zrobić, przede wszystkim potrzebne jest dobre, darmowe zdjęcie.

Większość internetowych zbiorów ilustracji (tzw. stocków) jest niestety płatna. Na pewno też nikt nie chce, aby na jego komunikacie znalazł się znak wodny, przecinający cały obrazek. Dlatego też stworzyliśmy tę infografikę, gdzie możecie się Państwo zapoznać ze źródłami darmowych obrazów i zdjęć.

Warto korzystać z wielu różnych stron internetowych, aby nasze komunikaty za każdym razem były świeże, inne i kreatywne. Pamiętajmy też, że dobra ilustracja to dopiero początek. To od nas zależy, jak ją użyjemy, w jakim kontekście, czy ją przerobimy po swojemu, czy też jakiej czcionki użyjemy, aby komunikat był czytelny. Warto nadać każdemu zdjęciu nasz własny charakter.

Zapraszamy na naszego Facebooka, aby być na bieżąco z naszymi poradami i infografikami! 

https://www.facebook.com/soldevelofoundation

Zdjęcia stockowe dla twojej organizacji

More To Explore

Events & Conferences

75th World Health Assembly: Health for peace

The Seventy-fifth World Health Assembly has officially started! WHO members from all over the world are attending Geneva for this very special meeting, where they

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch