Raport 2018 – Nasze działania i osiągnięcia

2018 raport

Share This Post

Mamy przyjemność przedstawić Państwu raport z działalności za rok 2018, który przedstawia to, czym się zajmowaliśmy przez ten czas. Pierwsze 12 miesięcy działania naszej Fundacji to był dla nas przede wszystkim okres budowania. To, co chcemy stworzyć dzięki SolDevelo Social Impact jest unikatowe dla organizacji pozarządowych w Polsce – dlatego też musieliśmy wypracować własną, równie niezwykłą ścieżkę. W czasie tej drogi udało nam się również stworzyć kilka ciekawych rzeczy.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem!

2018 raport
2018 raport
2018 raport
2018 raport
2018 raport
2018 raport
2018 raport

Podsumowanie

Rok 2018 był dla nas okresem nowych początków, dyskusji, próby wypracowania własnej drogi dla organizacji pozarządowej. Nikt przed nami nie próbował stworzyć tego typu fundacji w Polsce – która nie tylko chce dyskutować o technologii, ale też aktywnie ją wykorzystywać do czynienia dobra. Od samego początku założyliśmy, iż nie chcemy robić niczego, tylko i wyłącznie po to, aby pokazać się na zewnątrz. Jakiegokolwiek projektu byśmy się nie podejmowali – musi on być efektywny i pomagać jak największej ilości osób.

Początki, tym bardziej dla nieznanych dla nikogo wodach, nigdy nie są łatwe. Jednak udało nam się stworzyć zalążek czegoś, co w przyszłości będzie miało potencjał do wywołania realnych zmian. Dużo się nauczyliśmy, wiemy w jaką stronę warto podążać oraz na co lepiej nie tracić czasu.

Rok 2018 był dla nas przede wszystkim okresem budowy podstaw naszej organizacji. Uruchomiliśmy stronę internetową dla Fundacji, którą odświeżyliśmy z końcem roku. Stworzyliśmy olbrzymią bazę grantów oraz fundacji, która pomaga nam w wyszukiwaniu dla naszych partnerów środków dla rozwoju ich prospołecznych technologii. Zbadaliśmy też historię organizacji zza oceanu o podobnym do nas profilu – chcemy się uczyć na doświadczeniach innych, aby działać jak najbardziej skutecznie. Uczestniczyliśmy również w wielu wydarzeniach. Energia i entuzjazm innych stał się dla nas wielką insipracją.

Nasz raport za 2018 rok chcieliśmy zakończyć serdecznymi podziękowaniami dla wszystkich osób oraz organizacji, które pomogły w naszych początkach. Dzięki Waszej wiedzy i doświadczeniu, bardzo dużo się nauczyliśmy.

Explore more categories

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch